Event Information

 Lebedivka, Ukraine
15 May 2021

Burning Heads 2021

Якщо тебе ваблять такі надспекотні забіги, як Marathon Des Sables чи Badwater, то випробуй себе для початку на Burning Heads — багато піску і повна відсутність тіні на дистанціях в травні на півдні України дадуть тобі нечувані раніше відчуття спраги та «тепла»!

Burning Heads Short 12K

Itra Points
0
Mountain Level
2
Finisher level
-
National League
-
Runner Time Race Score Age Gender Nationality
1 SCHIPANOVSKY Artur 0:51:50
Become an ITRA member for 8€ per year to unlock all your race statistics
+
145;
25 H UKR
2 Boiko Roman 0:52:07 31 H UKR
3 KOSHMAN Ruslan 0:52:19 31 H UKR
4 GREBENYUK Michael 0:53:15 39 H UKR
5 Karpyak Volodumur 0:55:53 26 F UKR
6 KRYZHEVYCH Alexandr 0:56:15 27 H UKR
7 FENO Mark 0:59:58 21 H UKR
8 YAKOVLEV Mykola 1:02:07 37 H UKR
9 Shuraieva Alona 1:02:15 15 F UKR
10 BENZA Yulia 1:03:53 31 F UKR
11 KARKOTS Anton 1:04:42 43 H UKR
12 HUDZ Julianna 1:06:27 27 F UKR
13 GALKA Maksim 1:06:52 38 H UKR
14 KALICHAK Eugene 1:07:01 27 H UKR
15 STELMAKH Daria 1:07:35 28 F UKR
16 TSVINKAYLO Petro 1:07:59 35 H UKR
17 KACHUR Valeria 1:08:26 36 F UKR
18 ORDA Viktor 1:09:50 27 H UKR
19 LOGINOVA Kateryna 1:09:57 33 F UKR
20 SELEZNOV Alexandr 1:13:46 37 H UKR
21 Vadym Deineka 1:13:49 37 H UKR
22 FROLOVA Nataliya 1:13:52 36 F UKR
23 MAVLYANOVA Julia 1:14:01 29 F UKR
23 RODNOY Michael 1:14:01 30 H UKR
25 DMYTRO Kotsjuk 1:14:30 36 H UKR
26 KIRKINA Oksana 1:14:40 41 F UKR
27 GAIDAMAKHA Tania 1:15:39 35 F UKR
28 SAVENKO Maksym 1:16:16 29 H UKR
29 ZAMIKHOVSKIY Maksym 1:16:17 24 H UKR
30 GERASIN Vladyslav 1:16:33 34 H UKR
31 Kleban Maryan 1:17:03 33 H UKR
32 ZHABOTYNSKA Kateryna 1:18:10 39 F UKR
33 MOKROVA Inna 1:19:31 37 F UKR
34 KARAS Max 1:20:08 38 H UKR
35 TIMOFEEVA Iryna 1:20:37 33 F UKR
36 BAKOVSKYI Stepan 1:20:50 33 H UKR
37 PYKALIUK Roman 1:21:25 37 H UKR
38 DMYTRENKO Oleksii 1:21:30 33 H UKR
38 KRISENKO Oleh 1:21:30 30 H UKR
40 BOHUSLAVSKA Oksana 1:22:46 28 F UKR
41 LOPATKIN Olexandr 1:23:31 39 H UKR
42 VESELKOVA Nadiia 1:23:48 26 F UKR
43 FURSA Anya 1:24:03 29 F UKR
44 SILIONOV Yevhen 1:24:08 30 H UKR
45 BEREGULYA Andriy 1:24:23 42 H UKR
45 STEPANENKO RUDI Viktor 1:24:23 37 H UKR
47 RAKUS Oksana 1:25:21 21 F UKR
48 PEREPELYTSIA Elina 1:25:42 30 F UKR
49 MYKHAILENKO Iryna 1:25:52 35 F UKR
50 MAKSYMETS Yaroslav 1:25:57 37 H UKR
51 MAKSIMOVA Daria 1:26:27 30 F UKR
52 MOSKALENKO Olha 1:26:31 36 F UKR
53 TVERDOKHLIB Artur 1:26:47 33 H UKR
54 Kovalenko Olena 1:27:31 36 F UKR
55 KOLEBOSHYN Mihail 1:27:59 33 H UKR
56 DZEBAN Oleksandra 1:28:06 36 F UKR
57 KULYAVETS Mykhaylo 1:28:10 19 H UKR
58 SHUSHKA Ivan 1:28:32 25 H UKR
59 NIKOLENKO Liliia 1:28:35 34 F UKR
59 NOVIKOVA Hanna 1:28:35 34 F UKR
61 YAKOVENKO Vitalii 1:28:46 39 H UKR
62 EFANOV Roman 1:29:12 24 H UKR
62 YATSENKO Alexey 1:29:12 25 H UKR
64 KANINSKYI Serhii 1:29:19 21 H UKR
65 BOHDANOV Mykhailo 1:29:34 28 H UKR
66 MAKODZEBA Oleksandr 1:29:47 39 H UKR
67 SOLODENKO Marina 1:29:48 37 F UKR
68 GRYGORASHCHENKO Inna 1:29:56 46 F UKR
69 MYRKO Gleb 1:30:06 27 H UKR
70 PETROVSKA Olha 1:30:36 42 F UKR
71 Savchuk Iryna 1:31:24 35 F UKR
72 MAIDANIUK Mariana 1:31:35 24 F UKR
72 ROMANJUK Oleg 1:31:35 64 H UKR
74 BILIAKOVSKYI Volodymyr 1:32:44 30 H UKR
75 MIKHNICH Rostyslav 1:32:58 26 H UKR
76 KOLISNYK Max 1:35:53 42 H UKR
77 TARASENKO Valerii 1:36:01 36 H UKR
78 SKRYPKIN Oleksandr 1:36:13 35 H UKR
79 MAKOVETSKA Ksenya 1:36:17 28 F UKR
80 LEBID Kateryna 1:36:37 33 F UKR
81 HORDIIENKO Svitlana 1:36:51 28 F UKR
82 GREBENNIKOV Sergii 1:37:02 29 H UKR
83 HOCHEVA Natalia 1:37:05 33 F UKR
84 POKIDKO Andrii 1:37:08 16 H UKR
85 BERESLAVETS Anna 1:37:19 31 F UKR
86 KONCHAKIVSKA Valeriia 1:37:30 35 F UKR
86 PARANINA Olena 1:37:30 34 F UKR
88 LYTVYNOVA Olha 1:37:31 41 F UKR
89 YURCHENKO Olena 1:37:42 35 F UKR
90 KOTOV Andrii 1:38:50 30 H UKR
91 TOMASZEWSKI Vladislav 1:39:04 25 H UKR
92 RYLOV Mykola 1:39:07 72 H UKR
93 KOZOHVAT Olga 1:39:28 38 F UKR
94 KOZUB Roman 1:39:36 37 H UKR
95 SHEVALIE Elena 1:40:59 29 F UKR
96 FEDOROVYCH Svitlana 1:41:02 45 F UKR
97 VOSKOLUP Ruslan 1:41:14 45 H UKR
98 KORDZAIA Natela 1:41:16 37 F UKR
99 BABICH Iuliia 1:41:17 38 F UKR
100 GATSUK Marina 1:41:18 35 F UKR
101 CHAIKOVSKA Olga 1:41:36 39 F UKR
102 MAKOVETSKYI Petro 1:41:44 31 H UKR
103 ALEXANDROVA Liubov 1:42:12 32 F UKR
104 ZVIERIANSKA Yuliia 1:43:22 30 F UKR
105 ZHMURKO Oleksandra 1:44:16 31 F UKR
106 STROCHKO Nadezhda 1:44:53 44 F UKR
107 KRYZHANOVSKA Oksana 1:45:00 33 F UKR
108 IZOTOVA Nataliia 1:45:13 32 F UKR
109 PIDHORNA Olha 1:45:15 30 F UKR
110 VOLOSHYNA Oleksandra 1:45:35 27 F UKR
111 VOLOSHYN Viacheslav 1:45:36 52 H UKR
112 SMAL Sergii 1:45:39 40 H UKR
113 SLEPCHENKO Sergey 1:46:00 34 H UKR
114 KHOMIAKOVA Daria 1:46:05 31 F UKR
115 HLUSHOK Yuliia 1:46:25 38 F UKR
116 SURMACH Oleksandr 1:47:24 41 H UKR
117 MISHCHENKO Olena 1:47:43 43 F UKR
118 LIASHCH Oleksandr 1:48:05 35 H UKR
119 SMYRNOV Lev 1:49:18 24 H UKR
120 KISILEVICH Oleg 1:49:21 40 H UKR
121 TSYBENKO Vira 1:49:56 43 F UKR
122 PRYKHODKO Nadiia 1:50:50 35 F UKR
123 POVSTIYK Natalia 1:51:48 34 F UKR
124 RYBAK Viacheslav 1:52:00 36 H UKR
125 ALEKSANDROVA Anna 1:55:55 41 F UKR
126 MITYUSHEV Igor 1:57:17 29 H UKR
127 GARAGULIA Oleksandra 1:57:56 30 F UKR
128 LOGGINOVA Natalia 1:59:00 41 F UKR
129 LEBID Roman 1:59:44 31 H UKR
130 Afanasenko Anastasiia 2:00:01 29 F UKR
131 Kobylinskyi Viacheslav 2:00:17 35 H UKR
131 SEDLIAR Anna 2:00:17 35 F UKR
133 CHYGYR Oleksandr 2:00:18 35 H UKR
134 POKIDKO Oksana 2:00:26 39 F UKR
135 SHESTOPALOVA Ann 2:02:17 47 F UKR
136 VASYLENKO Anton 2:02:50 31 H UKR
137 SHRAMKO Nataliia 2:03:22 35 F UKR
138 HOLYNSKYI Oleh 2:03:36 29 H UKR
139 GERZHANOVSKA Greta 2:03:42 30 F UKR
140 MISHCHENKO Svitlana 2:04:18 41 F UKR
141 MYKHALEVYCH Oksana 2:08:14 35 F UKR
DNF BILEC Stepan 22 H UKR
DNF HULIAK Ivan 31 H UKR
DNF LEVCHENKO Zhorzh 29 H UKR
DNF TURCHYNYAK Yurii 23 H UKR
Copyright @ 2002-2021 ITRA, All Rights Reserved