Běžecký (rychlochodecký) denní závod jednotlivců. Závodní trať je vedena po „hřebenu“ beskydských vrchů, mimo silnice (jeden zabezpečený přeběh silnice), trasa po značené turistické „pěšině“, plynule vlnitý terén v nádherném prostředí krásných lesů, celé umocněno inspirativními výhledy.
Endurance running/quick walking race daylight competition. Running route goes through Beskydy edge out of busy roads. The route uses tourist marking. The undulating land is going through beautiful forest with emotional views.
Runner | Time | Race Score | Age | Gender | Nationality | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Priadka Marian | 4:16:11 |
Become an ITRA member for 8€ per year to unlock all your race statistics
+ |
37 | H | SVK |
2 | LACHNIT Jan | 4:39:00 | 42 | H | CZE | |
3 | KUCERA Petr | 4:41:46 | 47 | H | CZE | |
4 | KUBICIK Tomas | 4:44:53 | 29 | H | CZE | |
5 | OTEVREL Vit | 4:46:23 | 34 | H | CZE | |
6 | AXMANN Karel | 4:47:18 | 39 | H | CZE | |
7 | NADYMACEK Tomas | 4:54:00 | 31 | H | CZE | |
8 | HORINEK Martin | 4:54:48 | 41 | H | CZE | |
9 | Karlik Radomir | 5:04:25 | 49 | H | CZE | |
10 | GOGELA Martin | 5:05:53 | 21 | H | CZE | |
11 | CURLEJ Jozef | 5:07:48 | 41 | H | SVK | |
12 | KABAJA Jiri | 5:07:50 | 48 | H | CZE | |
13 | Urbaczka Matej | 5:08:05 | 26 | H | CZE | |
14 | CIMBALNIK Pavel | 5:14:39 | 37 | H | CZE | |
15 | BAJTEK Rostislav | 5:15:12 | 39 | H | CZE | |
16 | Marvan Rostislav | 5:17:12 | 51 | H | CZE | |
17 | SKRIVANEK Sebastian | 5:20:54 | 30 | H | CZE | |
18 | PAVLOVEC Jakub | 5:23:39 | 36 | H | CZE | |
19 | SIMONIK Jan | 5:27:17 | 29 | H | CZE | |
20 | MARTINEK Tomas | 5:32:06 | 37 | H | CZE | |
21 | PRIESNITZ Jan | 5:34:06 | 34 | H | CZE | |
22 | Klápa Tomas | 5:38:44 | 30 | H | CZE | |
23 | BOTUROVA Michele | 5:39:04 | 32 | F | CZE | |
24 | HEL Michal | 5:40:03 | 29 | H | CZE | |
25 | CURLEJOVA Eva | 5:40:31 | 41 | F | SVK | |
26 | HORKY Jan | 5:40:47 | 51 | H | CZE | |
27 | VITEK Ales | 5:46:35 | 27 | H | CZE | |
28 | ZACAL Radek | 5:47:11 | 48 | H | CZE | |
29 | JASIOK Lumir | 5:50:07 | 44 | H | CZE | |
30 | PONCZA Roman | 5:50:52 | 30 | H | CZE | |
31 | MUSIL Tomas | 5:51:00 | 40 | H | CZE | |
32 | SIKORA Michal | 5:53:54 | 45 | H | POL | |
33 | CZYLOK Pavel | 5:54:20 | 45 | H | CZE | |
34 | BLAZEK Pavel | 5:55:18 | 46 | H | CZE | |
35 | GOLIAS Marian | 5:56:30 | 40 | H | SVK | |
36 | Kaiser Belinda | 5:58:37 | 46 | F | CZE | |
37 | KRAUSE Martin | 6:00:39 | 26 | H | CZE | |
38 | BRAZDIL Daniel | 6:02:07 | 47 | H | CZE | |
39 | Ryška Tomáš | 6:02:44 | 46 | H | CZE | |
40 | MÁTEL Juraj | 6:03:09 | 44 | H | SVK | |
41 | CHLADEK Pavel | 6:03:45 | 43 | H | CZE | |
42 | FAJFR Daniel | 6:05:58 | 28 | H | CZE | |
43 | JEMELIKOVA Adela | 6:06:45 | 34 | F | CZE | |
44 | HECKO Martin | 6:08:33 | 35 | H | CZE | |
45 | ORSOS Karoly | 6:11:27 | 58 | H | HUN | |
46 | CUPIAN Tomas | 6:15:01 | 40 | H | CZE | |
47 | KAJFOSZ Pavel | 6:15:04 | 46 | H | CZE | |
48 | HAJEK Jan | 6:15:06 | 48 | H | CZE | |
49 | Kobliha Jiri | 6:15:15 | 53 | H | CZE | |
50 | RYTIR Jan | 6:21:21 | 45 | H | CZE | |
51 | ZARYBNICKY Jan | 6:23:31 | 44 | H | CZE | |
52 | Pokorný Peter | 6:25:06 | 41 | H | SVK | |
53 | TOMAS Vondracek | 6:25:38 | 37 | H | CZE | |
54 | SARMAN Radim | 6:26:37 | 60 | H | CZE | |
55 | KLEPSOVA Veronika | 6:27:48 | 34 | F | CZE | |
56 | Morcinek Marcin | 6:36:45 | 44 | H | POL | |
57 | CHMELA Jan | 6:38:28 | 45 | H | CZE | |
58 | POUC Petr | 6:39:18 | 41 | H | CZE | |
59 | GALATA Jindrich | 6:41:35 | 28 | H | CZE | |
60 | HOLUB Michal | 6:42:23 | 50 | H | CZE | |
61 | JAKUBEC Stanislav | 6:43:15 | 31 | H | CZE | |
62 | URBACZKA Pavel | 6:47:09 | 53 | H | CZE | |
63 | HOK Stanislav | 6:47:33 | 29 | H | CZE | |
64 | ZOUBEK Standa | 6:51:37 | 37 | H | CZE | |
65 | FIFIK Robert | 6:52:13 | 49 | H | CZE | |
66 | SLADOMEL Petr | 6:55:58 | 37 | H | CZE | |
67 | SCHWARZ Jan | 7:03:05 | 42 | H | CZE | |
68 | LENFELD Martin | 7:04:29 | 50 | H | CZE | |
68 | VOKULIC Jan | 7:04:29 | 53 | H | CZE | |
70 | UKUS Martin | 7:05:32 | 31 | H | CZE | |
71 | GOMBALOVA Miluse | 7:13:17 | 51 | F | CZE | |
72 | Havalda Václav | 7:14:07 | 42 | H | SVK | |
72 | JANOSKO Emil | 7:14:07 | 59 | H | SVK | |
74 | VAVRICEK Lukas | 7:50:42 | 38 | H | CZE | |
75 | BAJEROVA Ilona | 8:12:08 | 64 | F | CZE | |
DNF | BURIAN Petr | 42 | H | CZE | ||
DNF | EIFLER Jakub | 46 | H | CZE | ||
DNF | KOSUT Lukas | 28 | H | CZE | ||
DNF | LAH Robert | 48 | H | CZE | ||
DNF | LATAL Radovan | 49 | H | CZE | ||
DNF | PONIZIL Michal | 47 | H | CZE |